Město Polička

Historický úspěch florbalového týmu Masarykovy ZŠ

Florbalový tým Masarykovy ZŠ přivezl do Poličky titul vicemistrů České republiky. Florbalisté pod vedením Petra Schaffera a Martina Opiny vybojovali stříbrnou medaili 28. května 2026 v Republikovém finále v Brně. Sešly se zde nejlepší florbalové školní týmy z celé republiky: Plzeň, Mladá Boleslav, Vsetín, Jihlava, Přerov, Brno, Děčín a POLIČKA.

Stříbrní chlapci: Vojtěch Kaša, Matyáš Křemenák, Kryštof Soukal, Kryštof Rokos, Zdeněk Soukal, Adam Šenk, Vítek Sion, Matyáš Husák, Libor Boháček, Štěpán Simajchl, Jan Švanda, Mikuláš Pešina, Jiří Roušar, David Pavliš.

Celému týmu, který přišel ve speciálních dresech, poblahopřál i starosta města Jaroslav Martinů při setkání ve čtvrtek 25. června 2026.

Skvělá reprezentace nejen Masarykovy ZŠ, ale celého města. Děkujeme!

https://www.zsmaspolicka.cz/aktuality/a/republikove-finale-se-stribrnou-teckou

 

Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města

 

 

Přílohy