Že je zeleň a stromy důležitou součástí revitalizovaného náměstí B. Martinů, dokazuje sázení první skupiny stromů. To proběhlo ve čtvrtek 2. dubna 2026. Celkem by na náměstí mělo být 18 stromů, pod kostelem v ulici Riegrova dalších 6.
Projekt Revitalizace náměstí B. Martinů v hodnotě více než 47 mil. Kč bude dokončen v srpnu tohoto roku.
Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města
25. 6. 2026_Městský úřad_Tiskové zprávy
24. 6. 2026_Městský úřad_Tiskové zprávy
22. 6. 2026_Městský úřad_Tiskové zprávy
16. 6. 2026_Městský úřad_Tiskové zprávy
15. 6. 2026_Městský úřad_Tiskové zprávy